Skip to content

Miuncheno miestas

Miunchenas – Bavarijos regiono sostinė,  trečias pagal dydį Vokietijos miestas po Berlyno ir Hamburgo, kuriame gyvena daugiau nei 1,35 milijono gyventojų.

Miesto svečiams Miunchenas siūlo harmoningą istorinio žavesio ir šiuolaikinės pažangos derinį. Tai miestas, kuriame kiekviena gatvė pasakoja savo istoriją, o bavariškas svetingumas pasitinka kiekviename žingsnyje.

Miunchene meno entuziastai gali mėgautis pasaulinio lygio muziejais,  gamtos mylėtojai atsipalaiduoti erdviame Anglijos sode, o gurmanai pasimėgaukite bavariškais kulinariniais malonumais ir patirti gyvybingą Oktoberfest – didžiausią pasaulyje alaus festivalį.

Miunchenas yra ne tik kultūros, bet ir inovacijų centras, kur puikiai išvystyti finansų, gamybos ir technologijų sektoriai. Efektyvus viešasis transportas, įskaitant U-Bahn ir S-Bahn tinklus, užtikrina sklandų judėjimą mieste. 

Miesto svečiams siūloma turisto kortelė – „CityTourCard”, kuria pasinaudojus galima sutaupyti išties nemažai. Kortelės savininkai gali nemokamai naudotis visomis viešojo transporto priemonėmis ir nuolaidomis bilietams į lankytinus objektus.

Lankytini turizmo objektai Miunchene ir apylinkėse
CityTourCard