Skip to content

Mūsų partneriai

Messe München, kasmet organizuojanti apie 50 parodų, yra viena iš pirmaujančių parodų organizatorių pasaulyje. Kasmet Messe München parodose dalyvauja apie 50 000 dalyvių, parodas aplanko apie tris milijonus lankytojų iš viso pasaulio. Messe München parodų centą sudaro 18 salių, kurių plotas apima 200 000 kvadratinių metrų, ir 414 000 kvadratinių metrų ekspozicinio ploto lauke. Kartu su savo dukterinėmis įmonėmis Messe München organizuoja parodas Kinijoje, Indijoje, JAV, Brazilijoje, Turkijoje, Pietų Afrikoje. Turėdama filialus Europoje, Azijoje, Afrikoje ir Pietų Amerikoje bei 70 užsienio atstovybių visame pasaulyje, Messe München veikia pasauliniu mastu.

Pastaraisiais metais Messe München tapo itin svarbiu tarptautinių įmonių, ekspertų ir specialistų iš viso pasaulio susitikimo centru. Čia organizuojamų renginių tematika labai įvairi – nuo pramonės ir aukštųjų technologijų, aplinkosaugos, statybų iki vartojimo prekių ir laisvalaikio parodų.

Parodų kalendorius

Miunchene įsikūrusi GHM Gesellschaft für Handwerksmessen mbH yra amatų ir prekybos muges organizuojanti bendrovė. GHM kasmet surengia 11 parodų įvairiose Vokietijos vietose, kuriose dalyvauja apie 5 700 dalyvių ir apsilanko 500 000 lankytojų. GHM organizuojamų renginių tematika susijusi su prekyba ir amatais – kepimo ir konditerijos pramonės paroda, medienos konstrukcijų, stogų apdailos paroda, optikos ir dizaino paroda ir kt. GHM įsikūrusi netoli Messe Miuncheno parodų centro, tačiau būdama nuo vietos nepriklausoma parodų organizavimo bendrovė, ji rengia parodas bei muges kitose Vokietijos miestuose bei užsienyje – Niurnberge, Štutgarte, Kelne, taip pat Kinijoje.

Parodų kalendorius

GHM_logo

YONTEX – naujas renginių organizatorius, kurį 2023 metais įsteigė du jau žinomi Vokietijos parodų organizatoriai „Messe München” ir „NuernbergMesse”. Dvi svarbiausios tarptautinės gėrimų ir skystojo maisto produktų prekybos parodos suvienijo jėgas, siekdamos sustiprinti savo pozicijas pasaulinėje rinkoje. Miuncheno „drinktec” – pirmaujanti pasaulyje gėrimų ir skystųjų maisto produktų paroda ir Niurnbergo „BrauBeviale” – pirmaujanti gėrimų pramonės paroda Europoje, nuo šiol bus organizuojamos YONTEX. „drinktec” paroda, kaip ir anksčiau, vyks kas ketverius metus Miuncheno parodų centre, o „BrauBeviale” bus organizuojama kiekvienais metais Niurnberge, išskyrus tuos metus, kai vyks „drinktec” paroda.

Parodų kalendorius