Skip to content

electronica

Pasaulyje pirmaujanti elektronikos paroda ir konferencija

Vieta

Miuncheno parodų centras, Miunchenas, Vokietija

Data

Pradžios data: 2024-11-12
Pabaigos data: 2024-11-15

Organizatorius

Messe München GmbH

Am Messesee 2
81829 München
+49 89 949-11528
info@messe-muenchen.de
https://messe-muenchen.de

electronica

Renginio sektoriai: puslaidininkiai, optoelektronika, mikroelektronika, jutikliai, elektroniniai komponentai, elektromechanika, spausdintosios plokštės, sistemos komponentai, hibridiniai grandininiai, jungikliai, klavišai, jungtys, kabeliai, mikrobangų technologija, ekranai, transformatoriai, elektromagnetinis suderinamumas, CAD, CAE, srovės tiekimo įrenginiai, matavimo sistemos, bandymai, elektroninės montavimo grupės, periferiniai įrenginiai.

electronica – tarptautinė paroda, kurioje pristatomas platus elektroninių komponentų, sistemų ir taikomųjų technologijų asortimentas. Kaip pirmaujanti šios srities paroda pasaulyje, ji atspindi aukštą šio sektoriaus inovacijų lygį, o parodos dalyviai ir lankytojai  gali susipažinti su inovacijomis ir naujovėmis – nuo periferinių įrenginių, maitinimo šaltinių iki spausdintinių plokščių ar EMS. Parodos pasiūla apima jutiklių sprendimus, maitinimo šaltinius ir elektroninį dizainą (ED/EDA), taip pat programinę įrangą, skirtą elektronikai.

Paroda, atstovaujanti  įvairiausiems pramonės sektoriams,  siūlo puikias galimybes įeiti į pelningas rinkas, naujas pramonės šakas ir didžiulį pardavimo potencialą – nuo automobilių ir pramoninės elektronikos iki įterptinės ir belaidės elektronikos, įskaitant MEMS ir medicininę elektroniką.

Praėjusioje parodoje dalyvavo 2 300 dalyvių, parodą aplankė 70 000 lankytojų – specialistų.

Paroda vyksta kas dvejus metus.