Skip to content

bauma

Tarptautinė statybinės technikos, statybinių medžiagų gamybos įrengimų, kalnakasybos technikos, statybinių transporto priemonių paroda

Vieta

Miuncheno parodų centras, Miunchenas, Vokietija

Data

Pradžios data: 2025-04-07
Pabaigos data: 2025-04-13

Organizatorius

Messe München GmbH

Am Messesee 2
81829 München
+49 89 949-11528
info@messe-muenchen.de
https://messe-muenchen.de

bauma

Renginio sektoriai: statybų transporto priemonės ir įrengimai, varikliai, darbuotojų sveikata ir sauga, statybiniai, mašinos statybinių medžiagų gamybai, statybinės furnitūros, kasybos įranga, kasybos mašinos, betono gamybos mašinos, paslaugos, medžiagų tvarkymo transporto priemonės, kėlimo įranga, matavimo sistemos, bandymų technologijos, reguliavimo ir valdymo technologijos, specialieji įrankiai, tunelių statyba, priedai.

bauma – tai kas trejus metus Miuncheno parodų centre vykstanti tarptautinė statybinių mašinų, statybinių medžiagų gamybos mašinų, kasybos mašinų, statybinių transporto priemonių ir įrangos paroda, įtvirtinusi savo reputaciją kaip pirmaujanti šios pramonės šakos paroda pasaulyje. Šis renginys pritraukia verslo lyderius, specialistus ir pramonės ekspertus iš viso pasaulio. Parodos tematika yra suskirstyta į keturias sritis: statybvietės, statybinių medžiagų gamyba, kasyba su žaliavų gavyba ir perdirbimu, bei komponentų ir paslaugų tiekėjai.

Praėjusioje parodoje dalyvavo 3 684 dalyviai iš 68  šalių, parodą aplankė daugiau nei 600 000 lankytojų iš viso pasaulio.

Paroda vyksta kas trejus metus.