Skip to content

Messe München parodų centras

Messe München parodų centras

Miuncheno parodų centrą iš miesto geležinkelio stoties galima pasiekti U2 metro linija, sustojimai  Messestadt West ir Messestadt Ost. Iš Miuncheno geležinkelio stoties iki parodų centro be persėdimo nuvažiuosite per mažiau nei 20 minučių. U2 metro linija link Messestadt Ost  kursuoja  nuo 4 val. ryto iki maždaug 1 val. nakties, o nuo pirmadienio iki penktadienio kas penkias minutes nuo 6 val. ryto iki 20 val. vakaro.

Bilietus galima įsigyti kiekvienoje metro stotyje. Kelionei rinkitės M tarifo zoną.

Informacijos apie tai, ar su parodos bilietu galite nemokamai keliauti visuomeniniu transportu (MVG, MVV arba DB), rasite atitinkamuose renginio internetiniame puslapyje.

Maršruto planavimo programėlė  

Informacija apie kelionės tarifus

Parodų metu iš Miuncheno oro uosto į parodų centrą kursuoja autobusai „Airport Messe München Shuttle”. Autobusai į parodų centrą važiuoja be sustojimo reguliariais intervalais, o kelionė į vieną pusę trunka apie 45 minutes. Autobusų stotelės oro uoste yra  pirmame ir antrame oro uosto terminaluose.

Autobuso bilietų užsakymas ir tvarkaraštis

Autobuso sustojimo vietos  prie parodų centro

Kelionė taksi iš oro uosto į parodų centrą trunka apie 40 minučių ir kainuoja apie 85 EUR.

Miuncheno oro uoste veikia visos gerai žinomos automobilių nuomos bendrovės, tokios kaip „Avis”, „Hertz”, „Europcar” ir „Sixt”.

Messe München yra prie pat A94 kelio. Parodų centrą pasieksite, pasirinkę išvažiavimą Feldkirchen-West (išvažiavimas Nr. 6) arba München-Riem (išvažiavimas Nr. 5).

Parodų metu greitkelyje esantys ženklai nukreips į atitinkamas automobilių stovėjimo aikšteles.

Aplink parodų centrą transporto priemonių srautus taip pat reguliuoja eismo valdymo sistema. Ji automobilius nukreipia  į artimiausią laisvą stovėjimo aikštelę. 

Kelionės žemėlapis
Parkavimo aikštelių žemėlapis ir kainos